Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira / Rr. Naim Frasheri /Prane 21 Dhjetori

Rr. Naim Frasheri, Prane 21 Dhjetori,
Tirane, Albania
450€ per month For Rent
Dyqan
  • 493
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 68 sq m

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira Rr. Naim Frasheri /Prane 21 Dhjetori

📍Rr. Naim Frasheri | Prane 21 Dhjetori

📐 Sip. Total 68 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  450 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje objekti te ri i organizuar ne 2 Ambjente te bollshem dhe  Tualet.

Ambienti ndodhet në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ambienti ka punime  shume cilesore dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I pershtatshem per  Zyra Konsulence, Qender Kursesh , Dyqan etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Details

No additional information.