Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA | ME QIRA | RR. KAVAJES / 21 DHJETORI

Rruga Kavajes , Tirane,
Albania
800€ ne muaj For Rent
Komerciale
  • 464
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 93 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA | ME QIRA | RR. KAVAJES / 21 DHJETORI

📍Rr. Kavajes / 21 Dhjetori

🧭 Orientim  i favorshem

📐  Sip. 93m2

💶  800 euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te , i organizuar ne 3 Ambjente , 2 Tualete dhe Ballkon.

Zona me facilitetet e saj jep mundesi te ndryshme per shfrytezimin e ambientit.

I pershtatshem per Zyra per aktivitete te ndryshme biznesi (Qender Kursesh, Klinike, Zyra Konsulence, etj).

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

 

Details

Balcony: YES