Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Ismail Qemali / Ish-Blloku

Rruga Ismail Qemali, Ish Blloku, Durrës,
Tirane, Albania
4,200€ For Rent
Komerciale
  • 282
  • 0
  • 420 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Ismail Qemali / Ish-Blloku

📍 Rr. Ismail Qemali / Ish Blloku

📐 Sip. 420 m2

🧭 Zone Premium

🚗 Post Parkimi me Cmim Ekstra

💶  10 Euro / m2

Ambienti eshte pjese e nje objekti relativisht te ri, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Ambienti eshte i organizuar ne Ambient Openspace dhe ambiente te ndara, lartesi optimale, Tualete dhe Ballkone.

I pershtatshem per Zyra per natyra te ndryshme aktivitetesh Biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 20 23 999

Details

No additional information.

Similar Properties

No similar properties found.