Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Ismail Qemali / Ish-Blloku

Rruga Ismail Qemali, Ish Blloku,
Albania
2,900€ For Rent
Komerciale
  • 545
  • 0
  • 6 Bedrooms
  • 320 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Ismail Qemali / Ish-Blloku

📍 Rr. Ismail Qemali / Ish Blloku

📐 Sip. 320 m2

🧭 Zone Premium

🚗 Post Parkimi me Cmim Ekstra

💶  2900 Euro / Muaj

Ambienti eshte pjese e nje objekti relativisht te ri, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Ambienti eshte i organizuar ne Ambient Openspace dhe 5 ambiente te ndara, lartesi optimale, Tualete dhe Ballkone.

I pershtatshem per Zyra per natyra te ndryshme aktivitetesh Biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355672023999

Details

No additional information.