Loading map...

Ambient Biznesi | Zyra / Me Qira | Rr.Ismail Qemali /Bllok

Rruga Ismail Qemali, Bllok,
Albania
1,500€ per month For Rent
Komerciale
  • 563
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 134 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Zyra / Me Qira |Rr.Ismail Qemali / Bllok

📍Rr.Ismail Qemali/ Bllok

📐 Sip. 134 m2

🧭  Orientim i favorshem

💶  1500 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti te ri  i organizuar  ne 4 Ambiente te bollshem , 2 Tualete  dhe Ballkon.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I pershtatshem per  Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697002540
📩  [email protected]

Details

Balcony: YES