Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Elbasanit / Prane Gjimnazit “Asim Vokshi”

Rruga e Elbasanit, Prane Gjimnazit “Asim Vokshi”,
Tirane, Albania
1,000€ Per Muaj For Rent
Komerciale
  • 599
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 122 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Elbasanit / Prane Gjimnazit “Asim Vokshi”

📍 Rruga e Elbasanit / Prane Gjimnazit “Asim Vokshi”

📐 Sip. 122 m2

🧭 Zone Premium

💶  1000 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje objekti, ne nje nder zonat me zhvillimin me te madh  dhe me te populluara te Tiranes.

Ambienti eshte i organizuar ne 3 Ambjente te bollshem  dhe 1 Tualet.

Vendndodhja e prones ofron akses direkt me çdo shërbim dhe me pikat kyce ne Tirane .

I pershtatshem per Zyra te natyrave te ndryshme .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540
📩 info@probroker

 

Details

No additional information.