Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA | ME QIRA | RR. ELBASANIT / PRANE “AMBASADES AMERIKANE”

Rruga Elbasanit, Prane "Ambasades Amerikane",
Albania
600€ Per month For Rent
Komerciale
  • 801
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 58 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA | ME QIRA | RR. ELBASANIT / PRANE “AMBASADES AMERIKANE”

📍 Rr. Elbasanit/ Prane “Ambasades Amerikane”

📐 Sip. 58 m2

🧭  Zone Premium

💶 600 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 4-te nje objekti te ri prane “Ambasades Amerikane ” i organizuar ne 2 Ambiente  dhe 1 Tualet.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Godina eshte e Vitit 2020 ku punimet jane mjaft cilesore dhe eshte i gatshem per tu shfrytezuar per biznes.

I pershtatshem per Zyra Konsulence, Noteri etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩[email protected]

Details

Elevator: Yes