Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr.Elbasanit / “Lion Residence”

Rr.Elbasanit Prane “Stadiumi Air Albania” / "Lion Residence", Rr.Elbasanit Prane “Stadiumi Air Albania” / "Lion Residence",
Albania
1,700€ Per Month For Rent
Zyrë
  • 469
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 140 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr.Elbasanit / “Lion Residence”

📍 Rr.Elbasanit Prane “Stadiumi Air Albania” / “Lion Residence”

📐 Sip. 150 m2

🧭 Zone Premium

🚗 Ofrohet Post Parkimi me cmim Extra.

💶  1.700 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 6-te dhe eshte pjese e nje objekti PREMIUM ELITAR te sapo perfunduar, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

I pershtatshem per Zyra per natyra te ndryshme aktivitetesh Biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

+355 69 700 1411

Details

No additional information.