Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr.e Kosovareve

Rruga e Kosovareve, Liqeni Arificial, Tirana,
Tirane, Albania
800€ For Rent
Komerciale
  • 287
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 105 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr.e Kosovareve

📍 Rr. e Kosovareve / Prane Liqenit Artificial

📐 Sip. 105 m2

🧭 Zone Premium

💶  800 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te dhe eshte pjese e nje objekti PREMIUM ELITAR te sapo perfunduar, në një ndër zonat më te mira të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

I pershtatshem per Zyra per natyra te ndryshme aktivitetesh Biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

+355 67 20 23 999

Details

No additional information.