Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA| ME QIRA | RR. Brigada e VIII / ZONA E BLLOKUT

Rruga Brigada e VIII, Prane Juvenilje,
tirane, Albania
1,500€ per month For Rent
Dyqan
  • 388
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 150 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA| ME QIRA | RR. Brigada e VIII / ZONA E BLLOKUT

📍 Rruga Brigada e VIII / Prane Juvenilje

📐 Sip. 150 m2

🧭 Zone Premium

💶 1500 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane bllokut , hyrje e dedikuar, i organizuar ne Ambient Openspace dhe Tualet.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore, sistem kondicionimi / aspirimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin,

I pershtatshem per Call Center, Zyra Konsulence, Qender Kursesh , Studio Arkitekture etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni :

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩  [email protected]

Details

Air Conditioning: Yes