Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Prane Stadiumit Dinamo / Rr. Emin Duraku

Rruga Sami Frasheri, Bllok, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
3,300€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 540
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 326 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Prane Stadiumit Dinamo / Rr. Emin Duraku

📍Prane Stadiumit Dinamo / Rr. Emin Duraku

📐 Sip. 326 m2

💶  3300 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 1  te nje objekti komercial.

Ambienti ndodhet në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ka nje organizim perfekt, mundesi reklamimi dhe hapsira te bollshme per te ushtruar aktivitetin.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 20 23 999
📩 [email protected]

Details

No additional information.