Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Prane Gjimnazit Sami Frasheri / Rr. Zenel Baboci

Rruga Zenel Baboci, Gjimnazai "Sami Frasheri", Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
5,300€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 246
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 440 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Prane Gjimnazit Sami Frasheri / Rr. Zenel Baboci

📍Prane Gjimnazit Sami Frasheri / Rr. Zenel Baboci

📐 Sip. 440 m2

💶  5300 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 0  te nje nje pallati te ri me ashensor te vitit 2021 .

Ambienti ndodhet në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ka nje organizim perfekt, mundesi reklamimi dhe hapsira te bollshme per te ushtruar aktivitetin.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Details

No additional information.