Loading map...

AMBIENT BIZNESI / ZYRA | ME QIRA | KOMUNA E PARISIT / PRANE KOPSHTIT BOTANIK

Komuna e Parisit, Kopshtit Botanik,
Tirane, Albania
3,900€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 838
  • 0
  • 4 Bathrooms
  • 546 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA | ME QIRA | KOMUNA E PARISIT / PRANE KOPSHTIT BOTANIK

📍 Rruga Komuna Parisit / Prane Kopshtit Botanik

📐 Sip. 546 m2

Zone Premium

💶 3900 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje objekti te ri prane kopshtit botanik i organizuar ne Ambient Openspace dhe 4 Tualete.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore, eshte i gatshem per te ushtruar aktivitete te ndryshme,

I pershtatshem per Call Center, Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

No additional information.