Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rr. Komuna e Parisit / Kika 2

Rruga Tish Dahia, Komuna e Parisit,
Tirane, Albania
600€ per month For Rent
Komerciale
  • 594
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 106 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Komuna e Parisit / Kika 2

📍Rr. Tish Dahia | Kika 2

📐 Sip. Total 106 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  600 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje objekti te ri , i organizuar ne 3 Ambjente te bollshem dhe  2 Tualete.

Ambienti ndodhet në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ambienti ka punime  shume cilesore dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I pershtatshem per  Zyra Konsulence, Qender Kursesh , Dyqan etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 2540
📩 [email protected]

Details

Balcony: YES