Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Bulevardi Deshmoret e Kombit / Kullat Binjake

Bulevardi Deshmoret e Kombit, Kullat Binjake,
Albania
2,000€ For Rent
Apartament
  • 404
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 125 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Bulevardi Deshmoret e Kombit / Kullat Binjake

📍 Kullat Binjake / Bulevardi Deshmoret e Kombit

📐 Sip. 125 m2

🧭 Zone Premium

🚗 Mundesi parkimi me cmim ekstra

💶  2000 Euro

Ambienti eshte pjese e nje objekti PREMIUM në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Ambienti eshte i organizuar ne 3 ambiente, nje hapesire per recepsion dhe 2 Tualete.

I pershtatshem per Zyra per natyra te ndryshme aktivitetesh Biznesi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 67 20 23 999

Home Details

No additional information.