Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Blv. Gjergj Fishta / Prane “Ish Eskpozites”

Blv. Gjergj Fishta, Ish Ekspozita,
Tirane, Albania
350€ per month For Rent
Komerciale
  • 824
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 37 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / ZYRA ME QIRA PRANE ISH EKSPOZITES / BLV. GJERGJ FISHTA.

📍 Blv. Gjergj Fishta / Prane “Ish Ekspozites”

📐 Sip. 37 m2

🧭  Zone Premium

💶 350 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti te ri, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Zyra ka punime shume cilesore, i organizuar ne ambien open space, 1 tualet dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I pershtatshem per Zyra dhe per natyra te ndryshme aktivitetesh si Qender Kursesh, Call Center, Zyra Konsulence etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355696557858
📩 [email protected]

Details

Balcony: YES