Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rruga Moskat / Prane Sheshit Wilson

Rruga Moskat / Prane sheshit Wilson, Prane Sheshit Wilson,
Tirane, Albania
5,500€ per month For Rent
Komerciale
  • 510
  • 0
  • 700 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Rruga Moskat / Prane Sheshit Wilson

📍Rr. Moskat / Prane Sheshit Wilson

📐 Sip.  700 m2

🧭 Zone Premium

💶  5500 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin -1 dhe eshte pjese e nje objekti te ri me ashensor, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

I pershtatshem per natyra te ndryshme biznesi si callcenter, palester, supermarket etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

+355 69 700 25 40

Details

No additional information.