Loading map...

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Prane Kullave Binjake

Bllok, Prane Kullave Binjake,
Tirane, Albania
1,100€ per month For Rent
Komerciale
  • 592
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 163.3 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Zyra | Me Qira | Prane Kullave Binjake

📍 Prane Kullave Binjake

📐 Sip. 163.3 m2

🧭 Zone Premium

💶  1100 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje objekti te ri me ashensor ,  eshte i organizuar ne 4 Ambjente te bollshem  dhe 2 Tualete.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I pershtatshem per  Zyra te natyrave te ndryshme , Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540
📩 info@probroker

Details

No additional information.