Loading map...

Ambient Biznesi | Ne Shitje | Tek Rezidenca “Golden Park 3”

Rruga Bedri Karapeci, Golden Park,
Tirane, Albania
70,000€ For Sale
Komerciale
  • 644
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 39 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Ne shitje  tek  Rezidenca “ Golden Park 3 ”

📍  Rruga Bedri Karapici / Rezidenca “Golden Park 3 ”

📐 Sip. 39 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  70.000 Euro

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 39 m2 ku organizohet ne Ambient Open Space, duke ofruar ne kete menyre mundesine e organizimit sipas nevojave te biznesit dhe 1 Tualet .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩[email protected]

Details

Balcony: NO