Loading map...

Ambient Biznesi | Ne Shitje | Sheshi Skenderbej / Prane Bankes se Shqiperise

Sheshi Skenderbej, Qender,
Albania
900,000€ For Sale
Komerciale
  • 473
  • 0
  • 500 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE TEK RR. E KAVAJES / PRANE BANKES SE SHQIPERISE

📍  Sheshi Skenderbej / Prane Bankes se Shqiperise

📐  Sip. 500 m2

🧭  Zone Premium

💶  900.000 Euro

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Mund te organizohet ne Ambient Open Space ose Ambiente te Vecuara, 6 Tualete, Depo, Ballkone, Sistem Kondicionimi dhe Aspirimi.

Për më shumë informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Details

No additional information.