Loading map...

Ambient Biznesi| Ne Shitje | Rrethrrotullimi Zogu i Zi

Zogu i Zi, Tirana,
Albania
420,000€ For Sale
Dyqan
  • 2125
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 2 Bathrooms
  • 300 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE TEK RRETHRROTULLIMI ZOGU I ZI

📐 Sip. 300m2 + 4 Poste Parkimi

🧭 Zone Premium

💶 420.000 Euro

📜 Disponon certifikatë pronësie (HIPOTEKË)

Ambienti ndodhet ne katin e dyte si njesi biznesi me fasade nga rruga kryesore, i organizuar ne ambient open space, 2 tualete dhe verande funksionale. Leje a marre per mundesi reklamimi me screen nga rruga kryesore. Gjithashtu ne vleren totale perfshihen dhe  4 poste parkimi te bollshem.

Mundesi shume e mire investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.