Loading map...

Ambient Biznesi | Ne Shitje | Rr. Qemal Stafa / 9 Kateshet

Rruga Qemal Stafa, Sheshi Skenderbej,
Albania
230,000€ For Sale
Komerciale
  • 430
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 123 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Ne Shitje | Rr. Qemal Stafa / Prokuria e Pergjithshme

📍 Rruga Qemal Stafa  / 9 Kateshet

📐 Sip. 123 m2

💶  230 000 Euro

Shitet pranë Sheshit Skëndërbej  Ambient Komercial Open – Space ,i cili  ndodhet  ne katin e 3 teknik të një ndërtimi të ri, i pajisur me ashensor dhe kamera sigurie. Ambjenti ka Sipërfaqe 123m2 me fasad xhami 5 metra linear. Organizohet ne 5 Ambjente pune, 1 Recepsion dhe 2 Tualete. Eshte i ndare me panele gipsi por kthehet perseri lehtesisht ne Ambient Open Space.

– Aktualisht funksionon si biznes: Qëndër Estetike dhe Masazhesh ne gjendje pune por mund te  pershtatet  sipas profile te ndryshem biznesesh.

Cmimi eshte 230,000Euro jepet bosh dhe 250,000Euro totalisht i kompletuar siç eshte ne foto. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Details

No additional information.