Loading map...

Ambient Biznesi | Ne Shitje | Rr. e Elbasanit / Ish-7 xhuxhat

Rruga e Elbasanit, Rruga e Elbasanit,
Albania
390,000€ For Sale
Dyqan
  • 1242
  • 0
  • 4 Bathrooms
  • 210 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

OKAZION !!! AMBIENT BIZNESI NE SHITJE TEK RR. E ELBASANIT

📍 Rr. e Elbasanit / Ish-7 xhuxhat

📐 Sip. 210 m2

💶  390.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronësie.

Ambienti ka vizibilitet me rrugen kryesore dhe akses me cdo sherbim te zones.
Aktualisht eshte ne gjendje pune si aktivitet (Qender Fitness) i cili shitet me te gjitha pajsjet te perfshira ne cmim.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Details

No additional information.