Loading map...

AMBIENT BIZNESI | NE SHITJE | LIQENI I THATE / “MET-INVEST”

Liqeni i Thate, Met - Invest,
Tirane, Albania
520,000€ For Sale
Dyqan
  • 1303
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 150.7 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI | NE SHITJE | LIQENI I THATE / “MET-INVEST”

📍   Liqeni i Thate  / Prane “Vet Hospital” / ‘Met – Invest”

📐 Sip. 150,7 m2

🧭  Zone Premium

💶  520.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0, i pozicionuar ne hyrje te nje nder komplekseve me te mira dhe te vetmin qe ofron sherbime per zonen.Gjithashtu ka akses direkt me rrugen kryesore dhe pedonalen e kompleksit.

Ambienti ka planimetri perfekte katrore dhe eshte i organizuar ne ambient open space me fasade  ( 15 m ).

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 382 73 65
📩 [email protected]

Details

No additional information.