Loading map...

Ambient Biznesi | Ne Shitje | Laprake / Prane Spitalit Ushtarak

Laprake, Prane Spitalit Ushtarak,
Tirane, Albania
78,000€ For Sale
Dyqan
  • 139
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 80 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

AMBJENT BIZNESI  / NE SHITJE / NE LAPRAKE / PRANE SPITALIT USHTARAK

📍 Ne Laprake/ Prane Spitalit Ushtarak

📐 Sip. 80m2

🧭 Orientim Jug-Perendim

💶  78.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Ambienti ndodhet ne katin e 1 -te nje pallati ekzistues prane Spitalit Ushtarak ne rruge kryesore.

Ambienti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ambienti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Details

No additional information.