Loading map...

Ambient Biznesi | Ne Shitje | Don Bosko / Prane Viva Market

Don Bosko, Viva Market,
Tirane, Albania
86,700€ For Sale
Apartament
  • 300
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 82 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI | NE SHITJE | DON BOSKO / PRANE VIVA MARKET

📍 Rr. Don Bosko / Prane Viva Market

📐 Sip. 82,52

💶  86.700 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronësie, HIPOTEKE

Ambienti ndodhet ne katin 0 , brenda nje kompleksi te ndertuar vitet e fundit, prane Shkolles Qazim Turdiu.

Aktualisht funksionon si Bar-Kafe dhe Rrobaqepsi pasi eshte e ndare ne dy ambjente.

Ambienti mund te perdoret per shume aktivitete per shkak te planimetrise dhe struktures se rregullt.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422

 

Home Details

No additional information.