Loading map...

Ambient Biznesi | Ne Shitje | Don Bosko / Prane Shkolles ILIRIA

Don Bosko,
Tirane, Albania
24,000€ For Sale
Dyqan
  • 313
  • 0
  • 26,5 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE TEK DON BOSKO /Prane  SHKOLLES ILIRIA.

📍 Don Bosko/ Shkolla ILIRIA

📐 Sip. 26,5 m2

🧭  Ambjent ne kompleks

💶 24.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronësie, HIPOTEKE (NJESI)

Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje objekti te ri, ne brendesi te nje kompleksi te viteve te fundit. Eshte me kubature te rregullt dhe i ngritur nga toka.Ka dhe tualet.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Details

No additional information.