Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rruga Xhanfize Keko / Prane Oxhakut

Rruga Xhanfize Keko/ Prane Oxhakut, Rruga Xhanfize Keko/ Prane Oxhakut,
Albania
3,000€ Per month For Rent
Dyqan
  • 967
  • 0
  • open space Bedroom
  • 500 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI /  ME QIRA RR. XHANFIZE KEKO/ PRANE OXHAKUT

📍 Rruga Xhanfize Keko/ Prane Oxhakut

📐 Sip. 500 m2

💶 3000 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti te ri prane”Dekra” i organizuar ne Ambient Openspace dhe Tualete.

Ambienti ndodhet ne nje nder objektet me elitare te zones, visibilitet i larte ne rrugen kryesore dhe akses direkt me cdo sherbim te mundshem .

I pershtatshem per Call Center, Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩[email protected]

Details

No additional information.