Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rruga e Dibres / Tek “Galeria”

Rruga e Dibres / Tek "Galeria", Rruga e Dibres / Tek "Galeria",
Albania
600€ Per month For Rent
Komerciale
  • 1196
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 97 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Rruga e Dibres / Tek “Galeria”

📍  Rruga e Dibres / Tek “Galeria”

📐 Sip. 97 m2

💶 600 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 7-te siper Galerise, organizohet ne 3 Ambiente, Tualet si dhe Ballkon i bollshem.

Ka vizibilitet me rrugen kryesore dhe akses me cdo sherbim te zones.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

No additional information.