Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Zona Ish-Blloku

Rruga Sami Frasheri, Ish BLLOK,
Tirane, Tirana 1001, Albania
2,500€ per month For Rent
Komerciale
  • 804
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 220 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK RR. SAMI FRASHERI / ZONA ISH-BLLOKU

📍  Rr. Sami Frasheri / Zona Ish-Blloku

📐  Sip. 220 m2

🧭  Zone Premium

💶  2.500 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. I organizuar ne Ambient Open Space, Zyre e Vecuar, 2 Tualete, Depo, 2 Ballkone, Sistem Kondicionimi dhe Aspirimi.

Ambienti Biznesit është i përshtatshem për aktivitete të ndryshme :klinika, zyra, call center, etj.

Për më shumë informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Details

No additional information.