Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Prane Sheshit Wilson

Rruga Sami Frasheri, Rruga Sami Frasheri,
Albania
1,200€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 1199
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 220 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI ME QIRA PRANE SHESHIT WILSON

📍Rruga Sami Frasheri / Prane Sheshi Wilson

📐 Sip. 220m2

💶 1200 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne Katin e pare i organizuar ne ambient Openspace, ambiente te ndara dhe ballkon te bollshem.

I pershtatshem per lloje te ndryshme aktivitetesh si Qender Kursesh, Call Center, Qender Estetike, Zyra Konsulence etj

Zona me facilitetet e saj jep mundesi te ndryshme per shfrytezimin e ambientit.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.