Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | RR. Qemal Stafa / Pazari i Ri

Rr. Qemal Stafa,
Tirane, Albania
1,100€ per muaj For Rent
Dyqan
  • 943
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 2 Bathrooms
  • 145 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | RR. Qemal Stafa / Pazari i Ri

📍 Rr. Qemal Stafa / Pazari i Ri

📐 Sip. 145 m2

💶  1100 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje objekti te ri i organizuar ne Ambient Openspace dhe 2 Tualete .

Akses direkt me çdo shërbim të mundshëm .

I pershtatshem per Zyra dhe per natyra te ndryshme aktivitetesh si Qender Kursesh, Zyra Konsulence etj

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Details

No additional information.