Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Myslym Shyri / Prane Karburant “Kastratit”

Rruga Myslym Shyri, Prane Karburant "Kastratit",
Albania
1,100€ For Rent
Dyqan
  • 769
  • 0
  • 5 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 160 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL / BIZNESI TEK RR. MYSLYM SHYRI

📍Rr. Myslym Shyri / Prane Karburantit “Kastratit”

📐 Sip. 160 m2

💶 1100 Euro / Muaj

Ambienti eshte i organizuar ne 5 ambiente te bollshme dhe 3 tualete i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi (Zyre, Klinike, Qender Estetike etj) Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes, akses direkt me facilitet e zones dhe me cdo sherbim te mundshem.

Ambienti eshte i sapo restauruar  dhe i gatshem per pune.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

No additional information.