Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Myslym Shyri / Prane Karburantit

Rruga Myslym Shyri, Rruga Myslym Shyri,
Albania
1,250€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 1349
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 160 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Jepet me Qira Ambient ne Rr. Myslym Shyri / Prane Karburantit

📍Rr. Myslym Shyri / Prane Karburantit

📐 Sip. 160m2

💶 1250 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 1 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma, 1 ambient te bollshem ne forme L,  Kuzhine dhe dy tualete i pershtatshem per aktivitete si Klinike, Qender Estetike, Parukeri, Laborator, Qender Masazhi, Fizioterapi etj. Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes, akses direkt me facilitet e zones dhe me cdo sherbim te mundshem.

Ambienti eshte i investuar me standart te larte dhe i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

 

 

 

Details

No additional information.