Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Myslym Shyri / Prane BKT

Rruga Myslym Shyri, Prane BKT,
Albania
2,000€ per month For Rent
Dyqan
  • 1255
  • 0
  • 140 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

DYQAN ME QIRA TEK RR. MYSLYM SHYRI

📍 Rr. Myslym Shyri / Prane BKT

📐 Sip. 140 m2

💶  2,000 Euro / Muaj

Ambienti eshte i organizuar ne openspace dhe ka vizibilitet me rrugen kryesore, fasade kend dhe akses me cdo sherbim te zones.  Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte kembesoresh dhe automjetesh.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Details

No additional information.