Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Lidhja e Prizrenit / Tek Garda

Rruga Lidhja e Prizrenit / Garda, Rruga Lidhja e Prizrenit,
Albania
1,700€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 1632
  • 0
  • 2 Bathrooms
  • 250 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL / BIZNESI TEK RR. LIDHJA E PRIZRENIT / TEK GARDA

📍Rr. Lidhja e Prizrenit / Tek Garda

📐 250 m2

💶 1700Euro / Muaj

Ambienti eshte i organizuar ne open-space i pershtatshem per aktivitete te ndryshme komerciale (callcenter, restorant, palester etj) Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes, akses direkt me facilitet e zones dhe me cdo sherbim te mundshem.

Ambienti eshte i sapo restauruar  dhe i gatshem per pune.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.