Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Ismail Qemali / Zona Ish-Blloku

Rruga Ismail Qemali, ish Blloku,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,700€ per month For Rent
Komerciale
  • 843
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 146 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK RR. ISMAIL QEMALI / ZONA ISH-BLLOKU

📍  Rr. Ismail Qemali / Zona Ish-Blloku

📐  Sip. 146 m2

🧭  Zone Premium

💶  1.700 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje godine qe eshte e shfrytezuar vetem per zyra dhe eshte i organizuar ne: Ambient Open Space, 2 Zyra te Vecuar, Tualet, Kuzhine funksionale, Ballkon te bollshem dhe Sistem Kondicionimi Qendror.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ambienti Biznesit është i përshtatshem për aktivitete të ndryshme: klinika, zyra, Qender Kursesh, etj.

Për më shumë informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

☎️ +355 69 382 73 65

Details

No additional information.