Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Imbrahim Rugova / Bllok

Rruga Ibrahim Rugova / Bllok, Rruga Ibrahim Rugova,
Albania
1,100€ Per Month
Dyqan
  • 1313
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 135 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi me Qira tek Rr. Ibrahim Rugova / Bllok

📍Rr. Ibrahim Rugova / Bllok

💶 1100 Euro / Muaj

📐 135 m2

Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor , eshte i organizuar ne 4 ambiente zyre, 2 Tualete, depo dhe 1 ballkon.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Details

No additional information.

Similar Properties

No similar properties found.