Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Ibrahim Rugova / Zona Ish-Blloku

Rruga Ibrahim Rugova, Ish-Blloku,
Albania
1,600€ per month For Rent
Komerciale
  • 897
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 200 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK RR. IBRAHIM RUGOVA / ZONA ISH-BLLOKU

📍  Rr. Ibrahim Rugova / Zona Ish-Blloku

📐  Sip. 200 m2

🚗 Mundesi Parkimi me Cmim Ekstra

🧭  Zone Premium

💶  1600 euro / Ne Muaj

Ambient Biznesi në Qira tek Rr. Ibrahim Rugova, zona ish-blloku. Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. I organizuar ne 4 ambiente, me 3 tualete, depo, 3 ballkone, sistem kondicionimi dhe aspirimi.

Ambienti Biznesit është i përshtatshem për aktivitete të ndryshme :klinika, zyra, call center, etj.

___________________

Për më shumë informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Details

No additional information.