Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Fadil Rada / Pazari i Ri

Rruga Fadil Rada, Pazari i Ri,
Tirane, Albania
1,500€ per month For Rent
Bar/Restorant
  • 876
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 2 Bathrooms
  • 120 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Fadil Rada / Pazari i Ri

📍 Rr. Fadil Rada / Pazari i Ri

📐 Sip. 120 m2

💶  1500 Euro / Muaj

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje objekti te sapo ndertuar  i organizuar ne Ambient Openspace, Fasade Xhami ne te gjithe gjeresine e ambjentit dhe 2 Tualete .

Ambjenti dorezohet i shtruar me pllak ose parket sipas nevojes, tualete te perfunduara, etj.

I pershtatshem per Lokal, Furre Buke / Bakery pasi ka ambjent jashte qe mund te shfrytezohet si dhe  gjithashtu per Zyra per natyra te ndryshme aktivitetesh si: Call Center, Qender Kursesh, Zyra Konsulence etj

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

 

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 382 73 65
📩  [email protected]

Details

No additional information.