Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. e Kavajes / Prane Poliklinikes nr.9

rruga e kavajes / Poliklinika nr.9, rruga e kavajes,
Albania
500€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 1376
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 98 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL / BIZNESI TEK RR. KAVAJES

📍Rr. Kavajes / Prane Poliklinikes nr.9

📐 Sip. 98m2

💶 500 Euro / Muaj

Ambienti eshte i organizuar ne open-space me nje ambient zyre te vecuar, tualet dhe verande i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi (Zyre, Call Center, Qender Kursesh etj) Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes, akses direkt me facilitet e zones dhe me cdo sherbim te mundshem.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.