Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Don Bosko / Prane Bar Artisti

Rr Don Bosko, Prane Bar Artisti,
Tirane, Albania
450€ per month For Rent
Dyqan
  • 785
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira / Rr. Don Bosko / Prane Bar Artisti

📍 Rr. Don Bosko / Prane Bar Artisti

📐 Sip. 60 m2

🧭  Zone Premium

💶 450 Euro/Muaj

Ambienti organizohet ne Ambient Open Space, duke ofruar ne kete menyre mundesine e organizimit sipas nevojave te biznesit dhe 1 Tualet .

I pershtatshem per Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩[email protected]

Details

No additional information.