Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Dibres / Kompleksi Halili

Rruga e Dibres, Kompleksi Halili,
Tirane, Albania
400€ per month For Rent
Bar/Restorant
  • 97
  • 0
  • 0 Bedroom
  • 0 Bathroom
  • 73 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi / Me Qira / Rr.Dibres / Kompleksi Halili

📍  Rr.Dibres / Kompleksi Halili

📐 Sip. 73 m2

🧭  Zone Premium

💶 400 Euro / Muaj ( perfshihet dhe tatimi 15% ).

Ambienti ndodhet ne katin 0 sapo hyn ne brendesi te Kompleksit, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale .
Kompleksi Halili eshte nder me te njohurit ne Tirane me fluks te larte qarkullimi per shkak te hapesires dhe subjekteve te biznesit si banka, sherbime, zyra, dhe banoret e rezidences.

Ambjenti eshte i mirembajtur dhe ka nje kuzhine + banak ne perdorim ne rast se perdoret si restorant apo bar, ka planimetri te pershtashme per cdo lloj modikimi.

Me instalime elektrike shume te mira, aspirim funksional.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 700 14 22

📩 [email protected]

Details

No additional information.