Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Abdyl Frasheri / Prane Librit Universitar

Rr.Abdyl Frasheri, Prane Librit Unversitar,
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,350€ Per month For Rent
Komerciale
  • 409
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 155 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Rr. Abdyl Frasheri / Prane Librit Universitar

📍Rruga Abdyl Frasheri / Prane Librit Unversitar

📐 Sip. 155 m2

🧭  Zone Premium

💶 1350 Euro / Muaj

Ambienti  organizohet ne Korridor shperndares , 3 Ambjente te bollshme , 2 Tualete si dhe Verande panoramike .

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ka punime  shume cilesore dhe  eshte i gatshem per te ushtruar aktivitete te ndryshme.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

Balcony: YES
Elevator: Yes