Loading map...

AMBIENT BIZNESI |  ME QIRA | PRANE BULEVARDIT BAJRAM CURRI / RR. ANDON ZAKO CAJUPI

Rruga Andon Zako Cajupi/ afer Bulevardit Bajram Curri, Rruga Andon Zako Cajupi/ afer Bulevardit Bajram Curri,
Albania
300€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 1068
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 17 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI /  ME QIRA /  PRANE BULEVARDIT BAJRAM CURRI / RR. ANDON ZAKO CAJUPI

📍 Rruga Andon Zako Cajupi/ afer Bulevardit Bajram Curri

📐 Sip. 17 m2

🧭  Zone Premium

💶 300 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje objekti te ri, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti  eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin, siguron fluks te larte levizjeje.

I pershtatshem per disa lloje  biznesesh, sidomos per biznese qe ushtrojne aktivitetin exchange.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 382 73 65
📩  [email protected]

Details

No additional information.