Loading map...

AMBIENT BIZNESI | ME QIRA | PERBALLE “TOPTANI” SHOPPING CENTER

Rruga Myrtezim Këlliçi, TOPTANI SHOPPING CENTER,
tirane, Albania
300€ per month For Rent
Dyqan
  • 333
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 35 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI | ME QIRA | PERBALLE TOPTANI SHOPPING CENTER

📍 Perballe Toptani Shopping Center

📐 Sip. 35 m2

💶 300 Euro /Muaj

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më te frekuentuara të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm .

Pozicionohet ne katin perdhese dhe eshte i ekspozuar ne rruge kryesore me akses te larte.

Ambienti eshte i sapo investuar , me sistem aspirimi dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩  [email protected]

Details

No additional information.