Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Myslym Shyri / Te Drejtoria e Policise

Myslym Shyri, Drejtoria e Policise,
Albania
850€ For Sale
Apartament
  • 159
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 140 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Myslym Shyri Tek Drejtoria e Policise

 📍  Myslym Shyri / Te Drejtoria e Policise

📐 Sip. 140 m2

🧭 Zone Premium

💶 850 Euro / Muaj (Bruto)

Ambienti eshte i organizuar ne “Open Space”, 3 ambiente te ndara te bollshme, 1 kuzhine dhe 2 tualete. Ka vizibilitet me rrugen kryesore dhe akses me cdo sherbim te zones.

Ndodhet ne katin e 3-te nje pallati ekzistues buze rruges kryesore, gjithashtu ne nje nder zonat me te pelqyeshme dhe godinat Premium te Biznesit ne Tirane, me siguri maksimale.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 700 14 22

📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES