Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Komuna e Parisit | Prane “Kika 2”

Komuna e Parisit, Prane "Kika 2",
Albania
600€ per month For Rent
Komerciale
  • 557
  • 0
  • 66 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira |Komuna e Parisit | Kompleksi “Kika 2”

📍Komuna e Parisit | Kompleksi  “Kika 2”

📐 Sip. 66 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  600 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje objekti te ri  prane rruges kryesore.

Organizohet ne 2 Ambjente te bollshem dhe 1 Tualet.

Ambienti ndodhet në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ka nje organizim perfekt, mundesi reklamimi dhe hapsira te bollshme per te ushtruar aktivitetin, .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Details

No additional information.