Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Ish Blloku | Prane” Vesa Center “

Ish Blloku, Prane" Vesa Center ",
Albania
2,000€ per month For Rent
Komerciale
  • 519
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 160 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Ish Blloku | Prane “Vesa Center”

📍Ish Blloku | Prane “Vesa Center”

📐 Sip. 160 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  2000 Euro/ Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje objekti te ri prane rruges kryesore. Organizohet ne 1 Ambient te bollshem Open Space , 2 Dhoma , 1 Ambient ngrenie dhe 2 Tualete.

Ambienti ndodhet në një zone me akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ka nje organizim perfekt, mundesi reklamimi dhe hapsira te bollshme per te ushtruar aktivitetin, .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Details

No additional information.