Loading map...

Ambient Biznesi | Me Qira | Blv. Deshmoret e Kombit / Prane Kullave Binjake

Rruga Donika Kastrioti, Prane Kullave Binjake / Prane Kuvendit,
Albania
1,500€ Per Month For Rent
Komerciale
  • 609
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 160 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Ambient Biznesi | Me Qira | Blv. Deshmoret e Kombit / Prane Kullave Binjake

📍Blv. Deshomret e Kombit / Prane Kullave Binjake / Prane Kuvendit

📐 Sip. 160 m2

💶 1500 Euro / Muaj

Ambienti eshte i organizuar ne 4 ambiente te bollshme, ballkon si dhe 2 tualete. Ka vizibilitet me rrugen kryesore dhe akses me cdo sherbim te zones.

Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte kembesoresh dhe automjetesh.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Details

No additional information.